KONST / Litografier / Färglitografi 7753065
nr 775 3065
Leonor Fini
(1907-1996), Argentina
Färglitografi , Leonor Fini. Signerad, EA (konstnärens exemplar), motivets mått: 25x18
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 september 2012
kl 17:16:10
150 kr
450 kr
300 kr
400 kr