KONST / Litografier / Färglitografi 14534016
nr 1453 4016
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 237/360, daterad 1971. Färglitografi, bildmått: 19x15, yttermått inklusive ram: 34x27 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:52:35
1.100 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe