KONST / Litografier / Färglitografi 12257368
nr 1225 7368
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 82/220. Motivet: 56x68 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 december 2018
kl 20:19:19
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe