ART / Lithographs / Litograph in colors 8459319
nr 845 9319
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), signed, 18/150, subject size: 21x16,
LITOGRAPH IN COLORS, Lennart Rodhe (1916-2005), signerad, 18/150, motivets mått: 21x16
1000
SEK 500
Monday September 9 2013
at 19:20:40
9/9 19:10:35
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe