KONST / Litografier / Färglitografi 12198616

nr 1219 8616

Lennart Lannfjäll

(1933-2005), Sverige

Färglitografi, Strömstare. Signerad, numrerad 55/120, bladets mått: 30x21 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 november 2018
kl 18:12:37

22/11 17:50:18 1      Vinnande bud

Lennart Lannfjäll

Läs mer om Lennart Lannfjäll