KONST / Litografier / Färglitografi 14023196
nr 1402 3196
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 125/310. Motivet: 55x39cm, yttermått inklusive ram: 73x55cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:52:55
7/6 15:21:07
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow