KONST / Litografier / Färglitografi 12113109
nr 1211 3109
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Parkmotiv. Signerad, numrerad 158/280. Motivet: 55x38
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:04:38
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.600 kr
22 okt
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow