KONST / Litografier / Färglitografi 16558009
nr 1655 8009
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Sko. Signerad, numrerad 275/295, daterad -95. Färglitografi. Bladets mått: 19x26 cm, yttermått inklusive ram: 33x39 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
500 kr
måndag 4 november 2024
kl 18:44:19
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner