KONST / Litografier / Färglitografi 15543021
nr 1554 3021
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Solrosor och kvinna. Signerad, numrerad 64/90. Färglitografi. Bladets mått: ca 51x38 cm, yttermått inklusive ram: 67x52 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 19:50:21
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.600 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm