KONST / Litografier / Färglitografi 14367293
nr 1436 7293
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad EA. Färglitografi. Bladets mått: 57x79, yttermått inklusive ram: 79x100 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:53:38
6/12 19:48:38
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm