KONST / Litografier / Färglitografi 12475537
nr 1247 5537
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 128/180. Motivet: 76x55
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
måndag 8 april 2019
kl 18:10:27
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm