KONST / Litografier / Färglitografi 14023608
nr 1402 3608
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 68/1750. Motivet: 55x78, yttermått inklusive ram: 87x104 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 juni 2021
kl 19:33:07
7/6 16:53:10
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm