KONST / Litografier / Färglitografi 12767335
nr 1276 7335
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 6/225, bladets mått: 59x81 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:42:02
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm