ART / Lithographs / Litograph in colors 8157079
nr 815 7079
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Leif Ericson, -96, 47/70, subject size: 24x26,
Leif Ericson, -96, 47/70, motivets mått: 24x26
300
SEK 100
Monday Mars 25 2013
at 19:15:46
24/3 16:00:22