KONST / Litografier / Färglitografi 14052116

nr 1405 2116

Laura Fiume

(f. 1953), Italien

Färglitografi, Signerad, numrerad 50/100. Motivet: 66x45, yttermått inklusive ram: 82x62 cm

Laura Fiume, italiensk konstnär född 1953.

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 juni 2021
kl 20:19:31

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Laura Fiume

Läs mer om Laura Fiume