KONST / Litografier / Färglitografi 11676234
nr 1167 6234
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Värmeverk, signerad, motivet: 52x38
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 mars 2018
kl 18:53:44
300 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg