KONST / Litografier / Färglitografi / collage 13005278
nr 1300 5278
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi / collage, Signerad, numrerad 21/175, , ramens innermått: 73x51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 januari 2020
kl 19:40:44
350 kr
500 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg