KONST / Litografier / Färglitografi 15217386
nr 1521 7386
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 18/175. Färglitografi, bildmått: 42x58 cm, yttermått inklusive ram: 66x79 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 februari 2023
kl 19:36:33
9/2 10:19:55
100 kr
9/2 10:30:27
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg