KONST / Litografier / Färglitografi 16045166
nr 1604 5166
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 51/290, "Wet Dreams". Färglitografi, bildmått: 32x44 cm, yttermått inklusive ram: 51x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:39:15
300 kr
400 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg