KONST / Litografier / Färglitografi 10028584
nr 1002 8584
Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), EA-upplaga, 36/40, signerad, motivet: 40x30
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 december 2015
kl 20:01:43
12/12 21:32:35