KONST / Litografier / Färglitografi 9053068

nr 905 3068

Lars Melander

(f. 1939), Sverige

Färglitografi , Lars Melander (f. 1939), signerad och numrerad: 35/210, motivet: 34x40 cm

Lars Melander, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 augusti 2014
kl 20:13:22

11/8 10:11:49 1      100 kr
11/8 19:34:21 2      Vinnande bud

Lars Melander

Läs mer om Lars Melander