KONST / Litografier / Färglitografi 13682029
nr 1368 2029
Lars Lerin
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Med bok. Signerad, numrerad 82/199. Motivet: 23x19cm
Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.
Utrop:
15.000 kr
Såld:
15.000 kr
måndag 14 december 2020
kl 19:57:33
12.500 kr
12.500 kr
12.500 kr (Budbetjänt)
13.000 kr
13.500 kr
14.000 kr
14.500 kr
6
- Klassiska
14 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska