KONST / Litografier / Färglitografi 9122116

nr 912 2116

Lars Lerin

(f. 1954), Sverige

Färglitografi , Lars Lerin (f. 1954), 1986, 6/20, fotoalbum, motivet: 31 x 54

Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

6.800 kr

måndag 15 september 2014
kl 20:19:10

  • Tema
  • 15 sep

Lars Lerin

Läs mer om Lars Lerin