KONST / Litografier / Färglitografi 16969042
nr 1696 9042
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Signerad, numrerad 11/280. Färglitografi, bildmått: 44x36 cm, yttermått inklusive ram: 57x46 cm
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Utrop:
300 kr
måndag 28 april 2025
kl 20:55:47
Lars Huck Hultgren
Läs mer om Lars Huck Hultgren