KONST / Litografier / Färglitografi 14035468

nr 1403 5468

Färglitografi

2 st, Lars Forsman. Signerad, daterad 85, numrerade, bladets mått: 37x53,49x63, oramade lösa blad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 juni 2021
kl 18:16:02

11/6 18:55:04 1      Vinnande bud