ART / Lithographs / Litograph in colors 13787032
nr 1378 7032
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Lars Eje Larsson (b. 1954), Sweden. Sweden. 'Tunnan'. Signed, numbered 151/250, unframed. Subject: 45x60 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Sverige. "Tunnan". Signerad, numrerad 151/250, oramat löst blad. Motivet: 45x60 cm
Lars Eje Larsson, Swedish painter, born 1954.
SEK 100
Monday February 15 2021
at 18:00:45
15/2 15:53:46