KONST / Litografier / Färglitografi 13967694

nr 1396 7694

Lars Eje Larsson

(f. 1954), Sverige

Färglitografi, Lars Eje Larsson (f. 1954), Sverige. Signerad, numrerad 36/240. Motivet: 39x28, yttermått inklusive ram: 55x41 cm

Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 10 maj 2021
kl 19:19:10

Lars Eje Larsson

Läs mer om Lars Eje Larsson