KONST / Litografier / Färglitografi 12099311
nr 1209 9311
Lars Börjesson
(1922-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 49/100. Motivet: 38x48 cm
Lars Börjesson, svensk bildkonstnär född 1922 i Göteborg, död 1999.
Utrop:
300 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 18:15:38
Lars Börjesson
Läs mer om Lars Börjesson