KONST / Litografier / Färglitografi 12198071

nr 1219 8071

Laris Strunke

(f. 1931), Sverige

Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 44/110, bladets mått: 29x77 cm

Laris Strunke, svensk bildkonstnär född 1931 .

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 november 2018
kl 19:33:18

26/11 19:18:52 1      Vinnande bud

Laris Strunke

Läs mer om Laris Strunke