KONST / Litografier / Färglitografi 15565014
nr 1556 5014
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Signerad, numrerad 14/265. Färglitografi. Bladets mått: 25x47 cm, yttermått inklusive ram: 30x52 cm
Kondition: missfärgat
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 19:41:41
20/8 15:14:28
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell