KONST / Litografier / Färglitografi 9144103
nr 914 4103
Färglitografi
La resistance inutile, motivet: 41x52
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 29 september 2014
kl 18:09:05
150 kr
300 kr
250 kr
350 kr
500 kr
1.200 kr
800 kr
1.100 kr
1.300 kr