Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 5715759



*

nr 571 5759


Färglitografi

L G Lundberg, 1975, 1/75, 51x39


Följerätt

Ja

Utrop:

100 kr

Såld:

1.200 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 mars 2009
kl 17:35:14


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
16/3 07:47:49 1      250 kr
16/3 12:48:08 2      300 kr
16/3 13:50:26 3      650 kr
16/3 14:00:47 2      450 kr
16/3 16:06:48 4      650 kr
16/3 16:07:12 4      800 kr
16/3 17:28:28 5      1.100 kr
16/3 17:29:36 4      900 kr
16/3 17:29:55 4      1.100 kr
16/3 17:30:14 4      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik l g lundberg litografi litografier litografiskt blad
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr