KONST / Litografier / Färglitografi 7843450

nr 784 3450

Färglitografi

komposition, 84/150, signerad, motivets mått: 49x40

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 22 oktober 2012
kl 19:31:49

21/10 22:06:04 1      100 kr
22/10 19:26:50 2      Vinnande bud