KONST / Litografier / Färglitografi 13051475
nr 1305 1475
Knut Swane
(f. 1951), Norge
Färglitografi, Signerad, numrerad 113/150, bladets mått: 61x89, oramad
Knut Swane, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:12:49
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr