KONST / Litografier / Färglitografi 10974248

nr 1097 4248

Färglitografi

Kjell Andersson, komposition, 52/150, signerad, -93, motivet: 62x44

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 mars 2017
kl 18:38:24

20/3 17:28:13 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 mar