KONST / Litografier / Färglitografi 17312029
nr 1731 2029
Kimmo Hakonen
(f. 1962), Finland
Signerad, numrerad 109/210. Färglitografi, bildmått: 25x37 cm, yttermått inklusive ram: 40x51 cm
Kimmo Hakonen, finländsk bildkonstnär född 1962 i Pori, Finland.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 20:21:28
8/10 20:56:48
100 kr
10/10 10:08:25
13 okt
finländsk konst och design
Läs mer om finländsk konst och design
Kimmo Hakonen
Läs mer om Kimmo Hakonen