KONST / Litografier / Färglitografi 13351140
nr 1335 1140
Kerstin Lundberg-Stenman
(1926-2007), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 40/200. Motivet: 40x48cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:10:35
25/6 15:33:11
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Kerstin Lundberg-Stenman
Läs mer om Kerstin Lundberg-Stenman