KONST / Litografier / Färglitografi 16253182
nr 1625 3182
Karl Momen
(f. 1935), Sverige
Signerad, numrerad 16/24, daterad -77, handkolorerad. Färglitografi, bildmått: 51x70 cm, yttermått inklusive ram: 67x87 cm
Karl Momen, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:01:46