KONST / Litografier / Färglitografi 15328097
nr 1532 8097
Karl Momen
(f. 1935), Sverige
Signerad, numrerad 93/90, daterad -81, komposition. Färglitografi, bildmått: 70x36 cm, yttermått inklusive ram: 85x50 cm
Karl Momen, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 april 2023
kl 20:26:18
30/3 20:26:16