KONST / Litografier / Färglitografi 15053504
nr 1505 3504
Karl Mårtens
(f. 1956), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 124/195. Bladets mått 30X43 cm, yttermått inklusive ram: 45x58 cm
Karl Mårtens, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:10:09
28/11 17:02:27