KONST / Litografier / Färglitografi 13464088
nr 1346 4088
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 104/290. Motivet: 40x57 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:01:52
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund