KONST / Litografier / Färglitografi 13924104

nr 1392 4104

Karl Höglund

(f. 1940), Sverige

Färglitografi, Karl Höglund (f. 1940), Sverige. EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, Cafe. Motivet: 40x60, yttermått inklusive ram: 52x72 cm

Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 26 april 2021
kl 20:08:29

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Karl Höglund

Läs mer om Karl Höglund