KONST / Litografier / Färglitografi 8928154
nr 892 8154
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi , Karl Höglund (f. 1940), signerad EA. 43x59
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 5 maj 2014
kl 20:01:19
1.000 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.500 kr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund
nr 892 8154
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 1.600 kr |
måndag 5 maj 2014 |
Karl Höglund