KONST / Litografier / Färglitografi 16306390
nr 1630 6390
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Signerad, numrerad Ea 2/20, daterad 1982. Färglitografi, bildmått: 14x18 cm, yttermått inklusive ram: 31x33 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:13:39
600 kr
800 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson