KONST / Litografier / Färglitografi 13867148
nr 1386 7148
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 88/100, daterad 1982. Motivet: 14x18, yttermått inklusive ram: 31x32 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:54:26
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
22 mar
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson