KONST / Litografier / Färglitografi 17025083
nr 1702 5083
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 113/300, daterad 1987. Färglitografi, bildmått: 20x20 cm, yttermått inklusive ram: 31x30 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 maj 2025
kl 18:47:06
600 kr
700 kr
800 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson