KONST / Litografier / Färglitografi 17025084

nr 1702 5084

Karl Gustaf KG Nilson

(f. 1942), Sverige

Komposition. Signerad, numrerad 113/300, daterad 1987. Färglitografi. Bladets mått: 20x20 cm, yttermått inklusive ram: 31x30 cm

Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 maj 2025
kl 20:54:52

18/5 13:06:04 1      Vinnande bud

Karl Gustaf KG Nilson

Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson