KONST / Litografier / Färglitografi 12398285
nr 1239 8285
Karl Granquist
(1921-1994), Finland
Färglitografi, "På stranden II". Signerad, daterad 1993, bladets mått: 38x49 cm
Karl Granquist, född 1921 i Finland, död 1994, målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 mars 2019
kl 20:35:40
400 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)