KONST / Litografier / Färglitografi 15464295
nr 1546 4295
Karin Olsson
(1928-2006), Sverige
Färglitografi, Sommaräng. Signerad, numrerad 164350,51x52 cm, yttermått inklusive ram: 66x65 cm
Karin Olsson, svensk bildkonstnär, grafiker född 1928, död 2006.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 juni 2023
kl 18:16:42
100 kr
150 kr
Karin Olsson
Läs mer om Karin Olsson