KONST / Litografier / Färglitografi 16958010

nr 1695 8010

Färglitografi

Karin Ax. Signerad, numrerad 101/220, daterad "När kastanjerna blomma". Färglitografi, bildmått: 37x49 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 21 april 2025
kl 19:08:23